</frame> 19822017

XXVI Turniej Tenisa Stołowego z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka - III Memoriał im. Janusza Dąbrowskiego

1 czerwca 2004
        1 czerwca 2004r. w Zawierciu odbył się XXVI Turniej Tenisa Stołowego z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, który od trzech lat rozgrywany jest jako Memoriał im. Janusza Dąbrowskiego. W zawodach brało udział ok. 180 zawodników z różnych regionów Polski, wśród których nie zabrakło czołowych tenisistów naszego kraju.
W tak licznym gronie młodych sportowców wystartowało 13 uczniów Zespołu Szkół Sportowych, w tym 4 dziewczynki i 9 chłopców.
Najlepszym zawodnikiem w kategorii młodzików był uczeń naszej szkoły Jakub Dorociński
W kategorii żaczek bardzo dobrze zagrała Julia Knap, zajmując 2 miejsce.
Ze swojej gry zadowolona może być także Klaudia Baran, dla której były to pierwsze zawody o tak silnej obsadzie, a mimo to wygrała kilka partii i zajęła 13 miejsce.
Wśród uczniów ZSS w turnieju wystartowała również Agnieszka Jasik, jedna z najmłodszych uczestniczek, dla której sam udział w zawodach był nie lada wyzwaniem.
Przegrana ze starszymi od siebie rywalkami, nie powinna zniechęcać tak młodych zawodników, ale ukazać ile brakuje im do pokonania najlepszych i zmobilizować do dalszej pracy. Jak widać na zdjęciu Agnieszka po zakończonym pojedynku bacznie obserwuje grę swoich przeciwniczek.
        Kolejna nasza uczennica - Daria Mazur - po przegraniu pierwszej partii utraciła szanse na grę w ćwierćfinale, jednak wygrywając od tyłu turniej pocieszenia, zajęła ostatecznie 9 miejsce w kategorii żaczek. W grupie żaków wystartował Mateusz Sójka, który pokonując kilku trudnych przeciwników uplasował się na 10 pozycji, natomiast Łukasz Cembrzyński zajął 11 lokatę. Pozostali nasi zawodnicy tj. Sebastian Paciora, Sebastian Modrzejewski ( w kategorii żaków), Damian Niemiec, Kamil Jasik, Michał Śledzik i Wojciech Oczkowicz ( kategorii młodzików ) w zajęli miejsca poza pierwszą szesnastką.