Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

WTK młodzików i młodziczek w tenisie stołowym
29 września - 1 października 2017
Tenis stołowy
29.09.-01.10.2017r. w Krakowie rozegrany został I Grand Prix Polski młodzików i młodziczek. Wśród najlepszych młodziczek naszego kraju w turnieju głównym zagrały dwie uczennicy naszej szkoły Faustyna Cieślik oraz Weronika Gasz. Znakomicie zagrała na tym turnieju Faustyna, która startując z 20 pozycji wywalczyła miejsce w pierwszej 10. najlepszych w Polsce młodziczek. W rozgrywkach grupowych Faustyna zajęła 2 miejsce w swojej grupie, przegrywając jedną grę. W kolejnej fazie turnieju, po dramatycznym meczu musiała uznać wyższość zawodniczki z Częstochowy A. Jezik 2:3 w setach. Potem mysłowiczanka pokonywała pewnie swoje przeciwniczki po 3:0 lub 3:1 w setach, po drodze rewanżując się swojej pogromczyni z turnieju grupowego E. Krakowiak z Gdańska. Ostatecznie F.Cieślik zdobyła znakomite 9 miejsce.
Weronika startując z 18 pozycji zajęła 17 miejsce. Wera mogła mieć lepszą pozycję na koniec zawodów ale zabrakło odrobinę szczęścia w meczu o pierwszą 16-tkę w kraju przegrywając 3:1 w setach z M. Hebdą Czechowice – Dziedzice.