Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

Rejonowe zawody w tenisie stołowym
4 kwietnia 2018
Tenis stołowy
4 kwietnia 2018 roku w Mysłowicach rozegrane zostały rejonowe zawody w tenisie stołowym.
Uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej nie byli gościnni, nie dając żadnych szans swoim przeciwnikom z Katowic na własnej sali. Zarówno chłopcy, jak i dziewczyny pewnie pokonywali swoich rywali. Wszystkie mecze nasi uczniowie wygrali po 3; w setach.

Jeżeli wynik dziewczyn był do przewidzenia, to chłopcy odrobinę zaskoczyli. Myślę, że bardzo duży wpływ na przebieg meczu miał pierwszy pojedynek, w którym lider drużyny z Katowic spotkał się z młodziutkim, bo wiekowo 3-klasistą, Wiktorem Ptakiem, który wygrał 3:0, a w jednym z setów 11:1. Gra deblowa to popis uczniów klasy Filipa Bauitisty (klasa 6a) i Wiktoa Ptaka (klasa 4c) i wygrana 3:0. Formalności dokonał Maksymilian Rożek, który też pewnie wygrał 3:0 w setach do 5, 6, 4.

Obie drużyny naszej szkoły awansowały do ½ finałów wojewódzkich, które zostaną rozegrane już 13 kwietnia 2018 roku w Chybiu.