Zespół Szkół Sportowych  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
            ODŚWIEŻ STRONĘ

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek w tenisie stołowym
4 maja 2014

W dniu 4.05.2014r w Bytomiu Szombierkach rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek. Dwie drużyny KTS MOSiR Mysłowice już przed zawodami miały z punktów zapewniony awans do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek. Obie te drużyny potwierdziły także swoją dominację na Śląsku w sobotnich zawodach. Złoty medal wywalczyła drużyna w składzie: Zuzanna Grzesińska i Julia Tomecka. W finale pokonały one swoje klubowe koleżanki: Wiktorię Urbaniak i Klaudię Franaszczuk. W drodze do srebrengo medalu Wiktoria i Klaudia pokonały wyżej rozstawioną drużynę z Cieszyna, którą reprezentowała: Agata Paszek i Zuzanna Kowalczyk.
Pozostałe dwie drużyny KTS-u również spisały się rewelacyjnie. Grające: Karolina Bień z Aleksandrą Wawrzykowską oraz Natalia Kruczek z Alicją Gasz, zajęły miejsca w przedziale 5-8.
Tym samym podopieczne Beaty Nowak, Patrycji Wszołek i Macieja Wszołek odniosły niesamowity sukces, aż cztery drużyny znalazły się w ósemce turnieju z złoty i srebrny medal zawodniczki przywiozły do Mysłowic. Gratulujemy i życzymy naszym drużynom powodzenia na Mistrzostwach Polski !