</frame> 19822012

I WTK juniorów, seniorów i kadetów
4 września 2010

W sobotę 4.09.201r w Łaziskach Górnych na turnieju wojewódzkim walczyli kadeci i seniorzy. Kategorię kadetek wygrała uczennica Gimnazjum Sportowego Aleksandra Wojciechowska reprezentująca barwy KTS-u Mysłowice, która po ciężkim i trudnym finale pokonała zawodniczkę z JKTS Jastrzębia Zdrój Joannę Matusiak.
      Pod barwami Jastrzębia zagrała także uczennica ZSS Martyna Zygadło, która została sklasyfikowana w turnieju w przedziale miejsc 9-12. Bardzo dobrze zagrali także kadeci reprezentujący barwy MOSiR-u Mysłowice. Sebastian Baran zajął 3 miejsce a Jan Urbańczyk był 5.
      Pierwsze sześć miejsc na turnieju gwarantowało awans do półfinałów Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Kadetów. Tym samym w turnieju strefowym walczyć w Jastrzębiu Zdroju będą: Aleksandra Wojciechowska (KTS Mysłowice), Sebastian Baran (MOSiR Mysłowice) oraz Jan Urbańczyk (MOSiR Mysłowice).
      Natomiast w kategorii seniorek bardzo dobrze zagrała absolwentka Gimnazjum Sportowego juniorka KTS-u Mysłowice Julia Knap, która zajęła 5 miejsce! Swoich sił w starszej kategorii próbowała także druga absolwentka ZSS- juniorka KTS-u Mysłowice Klaudia Baran. Niestety, Klaudia miała bardzo ciężkie losowanie i zaraz w pierwszym meczu trafiła na zwyciężczynie całego turnieju – zawodniczkę KU AZS AJD Częstochowa, która w ubiegłym sezonie grała w Ekstraklasie kobiet – Weronikę Walną. Ostatecznie Klaudia została sklasyfikowana w przedziale miejsc 25-32.
      W niedzielę przy stołach walczyli juniorzy. Świetnie zagrała juniorka KTS-u Mysłowice Julia Knap, która przegrała mecz o "czwórkę" z Gabrielą Lęgierską z klubu MKS Cieszko Cieszyn, ale po mobilizacji w walce od tyłu wygrała wszystkie pojedynki i ostatecznie zajęła 5 miejsce, które daje jej awans do półfinałów OTK-u Juniorek.
      Kolejne mysłowiczanki zajęły miejsca: Wiechuła Patrycja (MOSiR Mysłowice) 7 miejsce, Baran Klaudia (KTS Mysłowice) i Aleksandra Wojciechowska (KTS Mysłowice) miejsca w przedziale 9- 12, Zygadło Martyna (JKTS Jastrzębie Zdrój) miejsce w przedziale 17-24.