</frame> 19822012

Miting Pływacki "Sobota w Cieszynie"
5 grudnia 2009

5 grudnia w sobotnie przedpołudnie odbyły się Miting Pływacki "Sobota w Cieszynie" runda II, nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i niemal w każdej konkurencji stawali na podium. W śród 15 startujących klubów ze Śląska byliśmy pod względem medalowym najlepszą drużyną.
    W kategorii 11-13 lat najlepiej wypadli:
  • Łukasz Grotek, który pływał konkurencje kraulowe zdobył brązowy medal na 200 m stylem dowolnym uzyskując czas 2,34,28 oraz srebro na 50 m stylem dowolnym z czasem 0,31,12. W konkurencji 100 m stylem zmiennym zabrakło kilka setnych sekund do III miejsca, co w konsekwencji uplasowało zawodnika na IV miejsce u czasem 1,24,00
  • Mateusz Orawczak zajął III miejsce na 100 m stylem zmiennym uzyskując czas 1,23,56.
  • Patrycja Sołtysiak zdominowała kategorię dziewcząt, stając dwa razy na podium. I miejsce na 200 m stylem dowolnym z czasem 2,41,22 i II miejsce na 100 m stylem zmiennym uzyskując czas 1,23,69. W konkurencji 50 m stylem dowolnym zajęła miejsce IV uzyskując czas 0,32,37.
    W kategorii wiekowej 14-16 latków najlepiej wypadli:
  • Kudła Łukasz zajął I miejsce na 200 m stylem dowolnym z czasem 2,02,50, I miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 0,26,50 oraz II miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1,06,76.
  • Nowak Patryk zajął I miejsce na 100 m stylem zmiennym z czasem 1,06,21, III miejsce na 200 m stylem dowolnym z czasem 2,09,10 oraz IV miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 0,26,92.
  • Lubowiecki Jakub zajął II miejsce na 50 m stylem grzbietowym z czasem 0,32,11 oraz III miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 0,26,62
  • Joniec Artur I miejsce na 50 m stylem grzbietowym z czasem 0,31,60 oraz III miejsce na 100 m stylem zmiennym z czasem 1,06
Natomiast pozostali nasi pływacy Natalia Koślicka, Joniec Patrycja, Jacek Gębal, Dawid Sobczak, zajęli miejsca w górnej części stawki, co dobrze rokuje na przyszłość.