Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów i żaków w tenisie stołowym
6 stycznia 2019
Tenis stołowy

W Łaziskach Górnych rozegrany został 6 stycznia 2019 roku II WTK skrzatów i żaków. Są to najmłodsze kategorie wiekowe w tenisie stołowym.
Na 38 chłopaków i 29 dziewczyn KS Mysław reprezentowało 10 zawodników i zawodniczek.

Bardzo dobry wynik uzyskała Anastazja Malinowska. Uczennica klasy 4c Szkoły Sportowej z Mysłowic zdobyła 2. miejsce przegrywając tylko jeden mecz z nr.1 turnieju N. Wójtowicz z Czechowic–Dziedzic w grze finałowej.

Tylko jeden mecz i też z nr. 1 turnieju, przegrał Witek Pisarzowski (uczeń klasy 3a Szkoły Sportowej) grający w najmłodszej kategorii skrzatów. Witek przegrał na etapie ½ finału i dlatego mógł zdobyć "tylko" 3 miejsce.

Pozostali zawodnicy zdobywali miejsca na miarę swoich możliwości i prawie każdy poprawił swoją pozycję w odniesieniu do poprzedniego turnieju.
W zawodach z 10 zawodników KS Mysław aż 8 to uczniowie Szkoły Sportowej.