</frame> 19822013

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym
6 maja 2014

6 maja odbył się kolejny, zakończony sukcesem młodych tenisistów i tenisistek stołowych z Mysłowic turniej. Tym razem Indywidualne Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych, który został rozegrany w Jastrzębiu Zdroju. Mysłowice reprezentowało 2 zawodników i 3 zawodniczki w kategoriach klasy 4-6 będący uczniami Zespołu Szkół Sportowych.
Zuzanna Grzesińska, klasa 6 i Alicja Gasz, klasa 5 wywalczyły srebrne medale, Jagoda Laufer, klasa 4 zdobyła medal brązowy a Jan Zandecki, uczeń klasy 6 zajął pierwsze miejsce i otrzymał złoty medal. Oliwer Gwizdon, zawodnik naszego klubu, reprezentujący SP nr 3 z Dąbrowy Górniczej powiekszył nasz medalowy dorobek o medal złoty.
Gratuluje wszystkim młodym tenisistom stołowym i życzę powodzenia na Mistrzostwach Polski za tydzień w Radomiu.