</frame> 19822017

Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych

Jastrzębie Zdrój
7 - 8 listopada 2005
      7 listopada w Jastrzębiu odbyły się Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dla klas I-III. Zespół Szkół Sportowych reprezentowało 12 uczniów, po 2 chłopców i 2 dziewczynki z każdego rocznika, tj. 1998, 1997, 1996. Nasi uczniowie w tym dniu z zawodów przywieźli 7 medali, w tym 2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe. Taki wynik daje powody do radości nie tylko trenerom, rodzicom uczniów, ale chyba przede wszystkim samym dzieciom, które wkładają na treningach sporo pracy, serca, zaangażowania.

5 miejsce - Łukasz Juszczak
      Po pierwszym dniu zawodów Zespół Szkół Sportowych z Mysłowic uplasował się na 1 pozycji w ogólnej punktacji klas I-III. Znaczną przewagę utrzymaliśmy także po drugim dniu zawodów, gdzie startowali uczniowie klas IV-VI zdobywając kolejne medale: 1 złoty, 1 srebrny, 2 brązowe.
      Nasi uczniowie klas I-VI wywalczyli w sumie 11 medali, zajmując 1 miejsce w łącznej klasyfikacji wygrali puchar dla najlepszej szkoły na Śląsku.

17 - 24 miejsce - Mateusz Sójka
      Miejmy nadzieję, że nasi medaliści nie spoczną na laurach lecz zmotywują się swoimi wynikami do dalszej, wytężonej pracy na treningach, a uczniowie, którym się nie powiodło na zawodach, wyciągną wnioski i wezmą się do solidnej pracy, by pójść w ślady swoich kolegów.