</frame> 19822013

Mistrzostwa Śląska zawodników 14, 15, 16-18 lat i open. - Gliwice
6-7 grudnia 2013

W zawodach startowało 8 zawodników z różnych szkół gimnazjalnych i średnich reprezentujących MOSiR Mysłowice. Zespół Szkół Sportowych wystawił następującą ekipę; Dagmara Laufer, Marcin Olejnik, Tomasz Sikora, Arkadiusz Grządziel, Radosław Gębal.
Gimnazjum nr III reprezentowała Anna Zawadzka.
Liceum Ogólnokształcące nr II reprezentowali: Jacek Gębal, Łukasz Grotek.
Zawody okazały sie maratonem pływackim w piątek 7 godzin a w sobotę 14 spędziliśmy na basenie w Gliwicach. Mimo zmęczenia w tym składzie udało się zdobyć 3 medale.
Gębal Jacek startujący na dystansie 200 grzbiet w kategorii 16-18 lat zdobył srebrny medal.
Sikora Tomasz na dystansie 400 zmienny w kategorii 15 lat zdobył brązowy medal, ten sam kolor krążka zdobył Arkadiusz Grządziel na dystansie 1500 dowolny.
Prawie wszyscy zawodnicy wykazali się progresją swoich rekordów życiowych jednak trochę zabrakło aby wejść na podium. Sztafeta męska w kategorii open na dystansie 4x1100 zmienny uzyskała 4 lokatę a na dystansie 4x 100 dowolny 5 miejsce. Tuż za podium znalazł sie Tomek Sikora na dystansie 200 zmienny 4 miejsce , a na 200 dowoly - 5 miejsce Na pochwałę za 100% poprawę życiówek zasługuje Dagmara Laufer. Jednak rywalki pozwoliły jej zająć tylko 6 miejsce. Podobnie uplasował się na 6 pozycji Arek Grządziel na dystansie 400 dowolny i 200 motyl.
Trener Leokadia Poradzisz ma wielki podziw dla absolwentów ZSS, którzy wystartowali w Mistrzostwach Śląska mimo ograniczonego treningu przygotowawczego poprawiali swoje rekordy życiowe byli to Łukasz Grotek, Jacek Gębal, Anna Zawadzka.