Zespół Szkół Sportowych  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
            ODŚWIEŻ STRONĘ

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w tenisie stołowym
8 kwietnia 2014

Dnia 8 kwietnia 2014r w Chybiu odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w tenisie stołowym. Mysłowice reprezentowała jedynie drużyna dziewcząt w składzie: Zuzanna Grzesińska, Julia Tomecka i Wiktoria Urbaniak (wszystkie na co dzień trenują pod okiem Beaty Nowak i Macieja Wszołek w KTS MOSiR Mysłowice). Uczennice Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach bezapelacyjnie zdeklasowały przeciwniczki sięgając po złoty medal i piękny puchar dla swej szkoły. Najlepszą zawodniczką turnieju była Zuzia Grzesińska, która sięgnęła po złoto w rywalizacji indywidualnej, natomiast Julia i Wiktoria zajęły 3 i 4 miejsce.
Dla Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach, I miejsce wśród dziewcząt w tych zawodach jest już chyba tradycją, gdyż od kilkunastu lat podopieczne Beaty Nowak nie wracają z medalami innego koloru :)

W dniach 4-6 kwietnia 2014 r w Łomży rozegrano III Grand Prix Polski Kadetek w tenisie stołowym. Nasze miasto i województwo reprezentowała JULIA BRAŚ - zawodniczka KTS MOSiR MYSŁOWICE. Pierwszego dnia Julia wygrała turniej grupowy, w pięknym stylu pokonując m.in. Katarzynę Hening (LUKS Chełmno) czołową kadetkę, medalistkę Mistrzostw Polski. Niestety w turnieju głównym nasza tenisistka uległa wyżej rozstawionej Julii Szymczak. W kolejnym dniu kadetka KTS-u stoczyła jeszcze kilka wyrównanych pojedynków, z różnym skutkiem, co w sumie pozwoliło jej zająć 16 miejsce w turnieju ogólnopolskim.