ODŚWIEŻ STRONĘ

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w tenisie stołowym
4-8 maja 2011

W dniach 4-8.05.2011r w hali MOSiR w Grajewie rozegrano XVII Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w tenisie stołowym.

Celem tej Olimpiady było wyłonienie Mistrzów Polski w grach drużynowych, podwójnych i pojedyńczych w kategorii kadetów i kadetek. Do grona najlepszych w Polsce udało się awansować zawodniczce Klubu Tenisa Stołowego Mysłowice: Aleksandrze Wojciechowskiej.

Ola w grze pojedyńczej została sklasyfikowana w przedziale miejsc 17-24, w grze deblowej zagrała z Adrianną Kołaszewską z KS Bronowianwka Kraków i zajęły miejsca w przedziale 8-16. Natomiast w grze mieszanej wystartowała z zawodnikiem GLKS Nadarzyn: Bartoszem Lebrecht i została sklasyfikowana w przedziale miejsc 17-32.

Dzisiaj - 12.05.2011r w Jastrzębiu Zdroju walczy na Mistrzostwach Polski Juniorów drużyna KTS-u Mysłowice w składzie: Klaudia Baran i Julia Knap. Dziewczyny trafiły do bardzo silnej grupy, złożonej z zawodniczek MKS Jedynka Łódź, MRKS Gdańsk, LUKS Warmia Lidzbark Warmiński II. Turniej drużynowy jest jednak bardzo loteryjny i do fazy pucharowej nie zawsze trafiają faworyci. Trzymamy więc kciuki, aby nasza drużyna zajęła jak najlepsze miejsce!

Pamiętaj, o sporcie dowiesz się najwięcej na witrynie internetowej Gazetki szkolnej PLUM