</frame> 19822013

Na rozpoczęcie sezonu 2013/14
8 września 2013

Na rozpoczęcie sezonu 2013/14 w Łaziskach Górnych rozegrany został 8 września prestiżowy turniej TOP 8. Prawo startu miało tylko po 8 najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach.
K.O. MOSiR Mysłowice reprezętowali: J. Zandecki, S. Kulasińska, P. Krzemień, S. Baran.
Swoją klasę potwierdzili Sebastian Baran, który wygrał kategorię kadetów oraz Jan Zandecki, który zajął 2 miejsce w kat. młodzików. Na 5 miejscu uplasowali się Patryk Krzemień w kat. kadetów i Sonia Kulasińska w kat. młodziczek.
Turniej był transmitowany w telewizji katowickiej -   >>>

14 i 15.09 w Łaziskach Górnych rozegrane zostały wojewódzkie turnieje klasyfikacyjne młodzików i kadetów. W turnieju młodzików na starcie stanęło ponad 60 zawodników. Nasz najwyżej sklasyfikowany młodzik J. Zandecki, siłą rankingu Nr. 3 w Polsce, nie musiał grać w sobotnich eliminacjach. Pozostali tenisiści naszej sekcji walczyli o jak najlepsze wyniki.
Oliwer Gwizdoń i Łukasz Jureczko ostatecznie uplasowali się na miejscu 10 i 17-24. Mateusz Hamala kl. 2, Jagoda Laufer kl. 3, Filip Warda kl. 4, Ksawery Ziętara kl. 5 zajęłi miejsca w przedziałach 17-24,25-32.

W niedzielę w kat. kadetów zawodnicy K.O. MOSiRu Mysłowice zaprezentowali się dużo lepiej. Jan Zandecki zdobył drugie miejsce, a Patryk Krzemień trzecie. Jaś tym samym zapewnił sobie udział w głównym turnieju Grand Prix Polski kadetów (od tego sezonu nowa nazwa turniejów ogólnopolskich OTK), a Patryk będzie musiał zagrać w turnieju eliminacyjnym. Z pozostałych zawodników naszej sekcji najlepiej wypadła Sonia Kulasińska która zajęła miejsce 10.