I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny
Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym

Ligota k/ Czechowic-Dziedzic
8 października 2005
      8 października 2005r. rozegrany został I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym, w którym miasto Mysłowice reprezentowało 15 uczniów naszej szkoły. W najmłodszej kategorii - skrzatek - wystartowała Martynka Zygadło z klasy IIa zdobywając 3 miejsce oraz Dominika Pająk z klasy IIa zajmując miejsce 8. Wśród uczniów ZSS walczących w kategorii skrzatów, najdalej zaszedł Rafał Baran z klasy IIa zdobywając 3 miejsce, Jasiu Urbańczyk z klasy IIb zajął miejsce 5, natomiast Mateusz Cupiał z klasy IIa uplasował się na 6 pozycji. Najmłodszym naszym zawodnikiem startującym w tym turnieju był Grzesiu Wojciechowski z klasy Ib, który stawiając swym starszym rywalom duży opór, zajął miejsce w przedziale 7-24.
      Wśród naszych żaczek startowała Agnieszka Jasik z klasy IVa, zajmując w turnieju 6 miejsce, Aleksandra Wojciechowska z klasy IIIa zdobyła miejsce 8 ( 6 miejsc przed Olą zajęły zawodniczki ze starszego rocznika i 1 rówieśniczka ), następnie Patrycja Wiechuła z klasy IIIa i Sandra Wojciechowska z klasy IVa zajęły pozycję 13-16, Marta Cieślik z klasy IIIb miejsce 17-24.
      Najwyższą lokatę w grupie chłopców - żaków z ZSS zajął uczeń klasy IVa Michał Słupski - 8 miejsce. Kamil Wojciechowski z klasy IVa zajął miejsce 25-32, natomiast jego kolega z klasy Paweł Letki oraz Łukasz Juszczak z IIIb znaleźli się przedział dalej. Swoje możliwości w kategorii żaków zaprezentowali jeszcze Rafał Baran, Jasiu Urbańczyk i Mateusz Cupiał, pokonując kilku starszych od siebie przeciwników zajęli pozycje w przedziale 17-24.