</frame> 19822012

Mistrzostwa Śląska klas 1-6 Szkół Podstawowych w tenisie stołowym
Chybie
7-8 grudnia 2010

We wtorek i środę 7-8 w Chybiu rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska klas 1-6 Szkół Podstawowych. W zawodach jedną szkołę mogło reprezetować po 2 chłopców i 2 dziewczynki z każdego rocznika. We wtorek grały klasy 1-3. Z przyczyn od nas niezależnych na zawody pojechało tylko 3 zawodników/czek z naszej szkoły na 12 możliwych. Ale każdy z trzech zawodników znalazł się na podium.
      Pierwsze miejsce wśród dziewczynek klas 2 zajęła Julia Tomecka, a w klasach 3 Zuzia Grzesińska zdobyła 2m. a Jan Zandecki 3m.
      W środę na zawodach zabrakło Szymona Kochela, którego choroba wyeliminowała w udziale w Mistrzostwach. Starsi uczniowie spisali się również znakomicie. Na 11 startujących zdobyli 5 medali - 2 złote wywalczył Baran Sebastian kl. 6 i Braś Julia kl.4, srebrny medal zdobyła Sala Magda kl.6 i 2 brązowe Krzemień Patryk kl.5 oraz Urbańczyk Dawid kl.4. Ogólnie Szkoła Sportowa zajęła 3 miejsce. Zważywszy na to, że zawodnicy z naszej szkoły wzięli udział w 14 z 24 możliwych startów wynik ten można uznać za znakomity.

11 grudnia rozegrany został 3 turniej Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym sezonu 2010 - 2011. W zawodach sklasyfikowanych zostało 56 zawodników i zawodniczek. W zawodach chłopców nie było niespodzianek i faworyci Baran Sebastian, Zandecki Jan, Baran Rafał, Olkowicz Jakub wygrali po raz kolejny swoje kategorie. W rywalizacji dziewczynek było sporo emocji i w wielu meczach walczyło się do ostatniej piłki.