</frame> 19822017

Mistrzostwa Śląska Skrzatów i Żaków

Mysłowice
9 marca 2008
      09 marca 2008 roku na hali widowiskowo-sportowej MOSiR-u w Mysłowicach rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska Skrzatów i Żaków. Prezes Śląskiego Związku tenisa stołowego Wiesław Pięta oficjalnie podziękował za wspaniałą organizacje zawodów dyrekcji MOSiR-u Mysłowice. Wszyscy trenerzy, rodzice i opiekunowie wysoko ocenili piękną halę, wspaniałą atmosferę i organizację zawodów.
      Wysiłek trenerów, zawodników, pracowników MOSiR-uu oraz uczniów Szkoły Sportowej, którzy brali udział w organizacji zawodów został doceniony przez wszystkich uczestników i opiekunów. Tym bardziej cieszy bardzo dobry wynik sportowy zawodników i zawodniczek MOSiR-u Mysłowice.
      Największą niespodziankę sprawił Jan Urbańczyk (uczeń klasy 4b Zespołu Szkół Sportowych) wygrywając w półfinale z "murowanym" faworytem Janem Szymczykiem z Sosnowca 3:1. W tym sezonie Szymczyk wygrywał wszystkie turnieje klasyfikacyjne na Śląsku, a nasz zawodnik był sklasyfikowany na 7 miejscu przed zawodami.
      W finale Jan Urbańczyk pokonał swojego klubowego kolegę Sebastiana Barana równierz 3:1. Chce zaznaczyć że Sebastian to uczeń klasy 3 Zespołu Szkół Sportowych. A to oznacza, że jest jeszcze w przyszłym roku w tej kategorii wiekowej. Swoją wyższość w tym dniu Jasiek Urbańczyk potwierdził wygrywając razem z Rafałem Baranem finał gier podwójnych przeciwko Szymczykowi, który grał razem z klubowym kolegą.