</frame> 19822012

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym
9 kwietnia 2011

08.04.2011 w Częstochowie rozegrano finały województwa Śląskiego V Memoriału im. A. Grubby. Prawo startu mieli uczniowie szkół podstawowych reprezentujących jedną szkołę w składzie minimum trzyosobowym. Mysłowice reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Sportowych. Nasza drużyna w składzie: S. Baran kl. VIb, M. Zawadzki kl. VIb, P. Krzemień kl. Va. J. Zandecki kl. IIIb. nie dała szans drużynom szkolnym z innych miast i pewnie wygrała zawody. Zdobyliśmy puchar dla najlepszej szkoły oraz awans do finałów ogólnopolskich, które odbędą się na początku czerwca w Sopocie. A nasz zawodnik Sebastian Baran zdobył puchar dla najlepszego zawodnika turnieju, w całym turnieju nie przegrał nawet jednego seta.
09.04.2011 w Sosnowcu Rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Śląska kadetów i kadetek. MOSiR Mysłowice reprezentowała drużyna kadetek (Dominika Pająk i Patrycja Wiechuła), która wywalczyła brązowe medale.
10.04.2011. w Sosnowcu na tej samej hali rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Śląska kadetów i kadetek. Prawo startu w tych Mistrzostwach wywalczyli zawodnicy z MOSiRu Mysłowice Jan Urbańczyk, Patrycja Wiechuła i Dominika Pająk. Trzyosobowa ekipa naszego klubu zdobyła dwa srebrne i jeden brązowy medal. Jan Urdańczyk zaliczył udany turniej. Trzecie miejsce indywidualnie i drugie w deblu dla zawodnika, który jeszcze w następnym sezonie będzie grał w tej kategorii wiekowej jest wynikiem bardzo dobrym.