Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

Czwórbój lekoatletyczny dziewcząt
9 maja 2018
Lekkoatletyka
9 maja na obiektach Mosiru – Lechia 06 w Mysłowicach odbyły się coroczne zawody w ramach rywalizacji miejskiej mysłowickich szkół w czwórboju lekkoatletycznym. Nasza reprezentacja dziewcząt spisała się rewelacyjnie deklasując wszystkie swoje rywalki, zajmując drużynowo pierwsze miejsce co jest równoznaczne z prawem reprezentowania naszego miasta w rejonowych zawodach z dwoma najlepszymi szkołami z Katowic.

Zawody rozpoczęły się od biegu na 60m, gdzie złoto wywalczyła Maja Klimczak a srebro Faustyna Cieślik.
W drugiej kolejności nasze dziewczęta skakały w dal, gdzie Faustyna Cieślik zdobyła złoto a Lena Koterba srebro.
W trzeciej konkurencji nasza reprezentacja przystąpiła do rzutu piłeczką palantową i kolejny srebrny medal znalazł się na indywidualnym koncie Faustyny Cieślik.
Zawody kończył bieg na 600m i tym razem nasze zawodniczki stanęły na wysokości zadania zajmując drugie i trzecie miejsce.
W klasyfikacji generalnej najlepszą zawodniczką została Faustyna Cieślik, kapitan naszej drużyny, która zgarnęła 6 medali, czwarte miejsce zajęła Lena Koterba, piąte Maja Klimczak a Zuzanna Król ostatecznie uplasowała się na siódmym miejscu.
Naszą szkołę reprezentowały: Faustyna Cieślik-kapitan drużyny, Maja Klimczak, Lena Koterba, Zuzanna Król, Wiktoria Skrzypczyńska, Weronika Gasz oraz nasz fotograf: Jessika Płaza.