ODŚWIEŻ STRONĘ

III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików

Ligota
10 marca 2007
      W Ligocie w powiecie bielskim dnia 10 marca rozegrano ostatni - III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików. W powyższym turnieju na 3 miejscu podium stanęła Natalia Hanzel (na zd.2). Po zsumowaniu wszystkich punktów z trzech turniei klasyfikacyjnych trzem zawodniczkom ZSS w Mysłowicach udało zakwalifikować się do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Były to : Klauda Baran (na zd.1) reprezentująca barwy Górnika 09 Mysłowice oraz Natalia Hanzel i Aleksandra Wojciechowska (zd.3) grające w MOSIR Mysłowice.
      Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików odbyły się 18 marca w Zawadzkim w województwie opolskim. Klaudia w zawodach nie wystartowała. Natalia zajęła 9 miejsce a Ola 12, w deblu dziewczyny wywalczyły razem 5 miejsce.