- Kliknij obrazek -

30-stka na start, czyli jubileusz Szkoły Sportowej
II Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodziówk w tenisie stołowym
9-10 grudnia 2012

W dniach 9-10 grudnia w Łomży rozegrany został II Ogólnopolski turniej klasyfikacyjny młodzików. W gronie 40 najlepszych zawodników Polski w zawodach wziął udział Jan Zandecki. Sklasyfikowany na 21 miejscu przed zawodami mysłowiczanin rozegrał bardzo dobry turniej i zajął ostatecznie miejsce w przedziale 9-12., czym zapewnił sobie udział w kolejnym turnieju rangi krajowej bez eliminacji.

6 grudnia drużyna Klubu Olimpijczyka MOSiR Mysłowice występująca w IV lidze męskiej przegrała na własnej sali z UKS "Lider" Żarki 4:6. Mecz był wyrównany, po kolejnych meczach wynik był 2:2, 3:3, 4:4 ale ostatnie dwie gry wygrali goście. Przynajmniej dwa mecze mogi wygrać nasi zawodnicy. Jan Zandecki po wspaniałej grze prowadził 2:0 w setach z teoretycznie lepszym i o wiele starszym zawodnikiem "Lidera" ale przegrał 2:3, Rafał Baran przegrał po zaciętej walce 2:3 do 9 w secie piątym.
W naszej drużynie punkty zdobywali: S. Baran 2,5, J. Zandecki, J. Czakon, R. Baran po 0,5.