</frame> 19822012

Turniej Finałowy śląskiej Ligi Juniorów w tenisie stołowym
12 grudnia 2010

W niedzielę 12.12.2010r zawodniczki Klubu Tenisa Stołowego Mysłowice w składzie : Julia Knap, Klaudia Baran ( absolwentki Zespołu Szkół Sportowych ) i Aleksandra Wojciechowska (uczennica Gimnazjum Sportowego ) rozegrały ostatnią III rundę Turnieju Finałowego Śląskiej Ligi Juniorów.
      Dziewczyny wygrały w Rudzie Śląskiej spotkanie z zespołem z Silesii Miechowice Bytom 5:0, oraz pokonały drużynę z Cieszyna 3:2 i z kompletem zwycięstw zajęły I Miejsce w Śląskiej Lidze Juniorek.
      Wraz z tytułem Mistrzyń Śląska Ligi Juniorek zawodniczki otrzymały z rąk przedstawiciela Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Pana Jana Kaczyńskiego medale, oraz przywiozły dla Klubu piękny puchar i dyplom. Drugie miejsce w Lidze Juniorek zajął zespół z Żywca a trzecie zawodniczki z Cieszyna.