</frame>
Szkoła Podstawowa Sportowa  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

JudoIII Ogólnopolski Turniej "Zostań Szachowym Mistrzem w szachach online”
W sobotę 13.02.21 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trzecim turnieju ogólnopolskiego cyklu „Zostań Szachowym Mistrzem w szachach online”.
  • W grupie „D” Konrad Kowalek zdobył 5.5 punktów z 11- stu możliwych do zdobycia zajmując miejsce w pierwszej połowie tabeli.
  • W grupie „C” wzięli udział dwa reprezentanta naszej szkoły. Tymon Królak (3b) i Deniz Dogan (3a) zdobyli 6.5 i 6 punktów z 11-stu możliwych do zdobycia zajmując miejsca 20 i 32 na ponad 80- ciu startujących w zawodach.
  • W grupie „B” Stanisław Jurek (2a) zdobył 4 punkty z 9-ciu możliwych do zdobycia zajmując miejsce w połowie tabeli.
Gratulujemy dzielnej walecznej postawy! Życzymy jak najlepszych wyników w dalszych turniejach online!!!
Następny turniej cyklu odbędzie się w najbliższą sobotę 20.02.21. Zachęcamy wszystkich do udziału w zawodach! Bardzo proszę wysyłać możliwie szybko informację o wynikach za pomocom librus-a.