Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

Turniej badmintona
13 marca 2018
Inne dyscypliny
13 marca w szkole SP 12 odbył się miejski turniej badmintona szkół podstawowych i gimnazjum dziewcząt i chłopców. W turnieju brała udział również nasza szkoła, która grała ze zmiennym szczęściem.
Dziewczęta z podstawówki zajęły 2 miejsce a chłopcy 1 miejsce. Nasi gimnazjaliści, czyli drużyny dziewcząt i chłopców zajęły 1 miejsca.

Po zawodach miejskich odbyły się zawody rejonowe, gdzie zwycięzcy w poszczególnych kategoriach walczyli ze szkołami z Katowic. Niestety chłopcy z podstawówki ulegli swoim kolegom z Katowic a dziewczęta z gimnazjum były o krok od pokonania gimnazjalistek z Katowic. Natomiast duży sukces odnieśli chłopcy z gimnazjum (J. Błotko, D. Król), którzy pokonali Katowice i awansowali do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się jeszcze w tym miesiącu.

Uważam, że nasze zespoły spisały się bardzo dobrze.
Gratuluję wszystkim i powodzenia dla chłopaków z gimnazjum w dalszych rozgrywkach.