Zespół Szkół Sportowych  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
            ODŚWIEŻ STRONĘ

Mistrzostwa Śląska Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym
13 marzec 2004
        Dnia 13.03.2004 r. w Gliwicach, odbyły się Mistrzostwa Śląska Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym, w których Mysłowice reprezentowało 11 uczniów Zespołu Szkół Sportowych. W konfrontacji z najlepszymi zawodnikami na Śląsku, kilkoro z naszych tenisistów wypadło bardzo dobrze.
        Największą niespodziankę sprawiła wszystkim uczennica klasy Ia – Aleksandra Wojciechowska, która zdobyła brązowy medal w kategorii skrzatek – a były to jej pierwsze zawody !!! Z dwoma brązowymi medalami wróciła z mistrzostw Julia Knap, które wywalczyła w grze pojedynczej i podwójnej w kategorii żaczek. Swoje umiejętności sprawdziła także Monika Kisiel, zdobywając wśród najlepszych skrzatek na Śląsku 5 miejsce. Kolejnym osiągnięciem naszych tenisistek stołowych było zajęcie 5 lokaty przez Natalię Hanzel i Darię Mazur w grze podwójnej w kategorii żaczek. Miejsce 5 zdobył także w grze deblowej Andriej Fomin, natomiast Łukasz Cembrzyński w parze z Mateuszem Sójką oraz Łukasz Szylin i Maciej Dorociński zajęli miejsce w przedziale 9- 16. W grze podwójnej w kategorii żaczek startowała również Kamila Kurowska, która w parze z zawodniczką z Zawiercia wywalczyła 9 pozycję, natomiast Sebastian Habryka wraz ze swoim partnerem z Zebrzydowic nie zdołał awansować do 16 najlepszych par deblowych na Śląsku.