</frame> 19822013

Mistrzostwa Śląska młodzików i młodziczek rocznik 2000 i młodsi
13/14 kwietnia 2013

W Sosnowcu rozegrane zostały drużynowe i indywidualne Mistrzostwa Śląska młodzików i młodziczek rocznik 2000 i młodsi.
Klub Olimpijczyka MOSiR Mysłowice reprezentowały 3 drużyny chłopców i jedna dziewcząt. Pierwsza drużyna w składzie Jan Zandecki i Dawid Urbańczyk zdobyła medal brązowy. Drużyna druga (Łukasz Jureczko i Dominik Karpiński) oraz trzecia (Filip Warda i Ksawery Ziętara) uplasowały się na dalszych miejscach, odpowiednio 13-16 i 17-24 (wszyscy młodsi od rywali o dwa trzy lata).
Drużyna dziewcząt w składzie Sonia Kulasińska i Anna Bieńko zajęła czwarte miejsce przegrywając po zaciętym meczu o miejsce na podium z drużyną KTS II Mysłowice 2:3.
Następnego dnia w turnieju indywidualnym uczestniczyło trzech naszych zawodników: Jan Zandecki Nr. 2, Sonia Kulasińska Nr. 4 i Anna Bieńko Nr. 15 listy rankingowej. Jak wynika z tych pozycji szanse na medale miał przede wszystkim Jaś i Sonia. Jan Zandecki rywalizując z zawodnikami o rok starszymi zdobył medal srebrny. Po "drodze" do finału młody mysłowiczanin pewnie pokonywał swoich rywali po 3:0 i 3:1 w setach. w finale Nr. 1 turnieju A. Grela z Borucina pokonał Jasia Zandeckiego 3:2 w setach po wyrównanym pojedynku. Jeszcze jeden medal srebrny Jaś zdobył w grze deblowej grając razem z zawodnikiem z Bytomia M. Skarżyńskim.
Najbliżej złota była Sonia Kulasińska, która grała debla razem z Anną Kielar z Czechowic-Dziedzic. Para tych zawodniczek prowadziła w finale w piątym decydującym secie 5:0, 9:5 ale końcówka należała do ich przeciwniczek, które wygrały 14:12. Na pocieszenie mogę powiedzieć że złoto i tak powędrowało do Mysłowic bo przeciwniczkami Soni w finale były dwie Julie, Braś i Tomecka z KTS-u Mysłowice.