Zespół Szkół Sportowych  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
            ODŚWIEŻ STRONĘ

Kolejne zwycięstwo
15 września 2013

Drugi Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w nowym sezonie został rozegrany 15.09.2013r. w Łaziskach Górnych. Po zawodach młodziczek tym razem przy stołach spotkały się kadetki. Również ten turniej wygrała zawodniczka Klubu Tenisa Stołowego MOSiR Mysłowice.
Na pierwszym miejscu podium stanęła Julia Braś. Zwycięstwo daje Julce bezpośredni awans do turnieju głównego I Grand Prix Polski Kadetek.
W finale Julia pokonała zawodniczkę MKS Cieszko Cieszyn Agatę Paszek. W czołowej szesnastce zawodów miejsca zajęły także: Julia Tomecka (6 miejsce) oraz Zuzanna Grzesińska (11 miejsce).
Gratulujemy Julii zwycięstwa w turnieju i trzymamy kciuki za udany występ w finałach Grand Prix Polski.

tekst - Grażyna Wojciechowska
zdjęcie - portal sportowemyslowice.pl ( na zdjęciu zwyciężczyni zawodów Julia Braś)