- Kliknij obrazek -

30-stka na start, czyli jubileusz Szkoły Sportowej
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek - 15 września 2012
Półfinały ligi juniorskiej w tenisie stołowym - 16 września 2012

Kolejne udane zawody zaliczyły tenisistki stołowi z Mysłowic. 15 września W Jastrzębiu Zdroju został rozegrany I WTK młodzików/czek. Celem turnieju było wyłonienie 6 zawodników/czek, którzy uzyskają prawo startu w półfinałach do I Ogólnopolskiego Turnieju klasyfikacyjnego. Klub Olimpijczyka MOSiR Mysłowice reprezentowały 2 dziewczyny i 3 chłopaków. Sonia Kulasińska uczennica klasy 6 Zespołu Szkół Sportowych, (rozstawiona przed zawodami z Nr. 9) zdobyła 5 miejsce i awansowała na półfinału.

16 września w Łaziskach Górnych rozegrano półfinały ligi juniorskiej. celem zawodów było wyłonienie 6 drużyn, którzy wezmą udział w finałach ligi juniorów i juniorek. Nasza drużyna w składzie J. Gąsior, S. Kulasińska, A. Bińko, M. Kaspierkiewicz zdobyła 3 miejsce i awansowała do finałów ligi juniorek. Pochwała należy się Joli Gąsior, która w całym turnieju nie przegrała żadnej gry.