</frame> 19822012

Szachiści Mysłowic punktują kolejny raz!
15-16 grudnia 2012

W dniach 15-16 grudnia w Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów do lat 7-miu oraz Puchar Województwa do lat 12-stu. Kolejny raz rewelacyjny wynik uzyskała nasza najmłodsza zawodniczka Kasia Gębal zdobywając 9 punktów na 9 możliwych! Tytuł Mistrzyni Województwa został dołączony do zdobytego wcześniej największego sukcesu – srebrnego medalu Mistrzostw Polski. Kamil Niezabitowski zajął 2 miejsce w kategorii chłopców do lat 10-ciu. Jest to bez wątpliwości bardzo dobry wynik naszego juniora! Jan Gębal oraz Maciej Toja zajęli miejsca 6 i 10 w kategorii chłopców do lat 12-stu. Cieszy fakt że cała 4-ka reprezentantów Klubu Olimpijczyka osiągnęła wysoki poziom co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Życzymy naszej młodzieży dalszych sukcesów w tej królewskiej grze!