Szkoła Podstawowa Sportowa  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

JudoZnakomite wyniki tenisistów stołowych uczniów Szkoły Sportowej
17 września 2023
W sobotę 16.09.2023r. w Łaziskach Górnych rozegrany został pierwszy w tym sezonie Turniej Wojewódzki Skrzatów i Żaków. Siedmioro uczniów naszej szkoły reprezentowało nasze miasto na tych zawodach. Pierwsze miejsce ale w kategorii żaczek, wywalczyła uczennica klasy 4a Szkoły Sportowej Hanna Ziętek. Jej droga do zwycięstwa nie była łatwa.
W ½ finału mysłowiczanka pokonała swoją przeciwniczkę 12:10 w piątym decydującym secie. Również w finale po zaciętej walce Hania wygrała 3:1 w setach i 11:9 w ostatnim secie. Zdobywając pierwsze miejsce Hania awansowała na Grand Prix Polski żaków i jest to pierwszy taki duży sukces młodziutkiej utalentowanej zawodniczki KS Mysław.
Pozostali zawodnicy może nie mieli tak znakomitych wyników, ale też zdobyli wysokie miejsca w klasyfikacji końcowej. Najlepszy wynik z pozostałych uczniów uzyskała, startująca po raz pierwszy w życiu na zawodach, Alicja Jakimiuk z klasy 2b, która wywalczyła 4 miejsce w kat. skrzatek.
Wielkie brawa i gratulacje dla Krystyny Grabki, Kornelii Kozłowskiej z klasy 4a oraz Maji Oracz, Alicji Gnielki, Mieszka Michalewicza z klasy 3a.