Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

Drużynowe Mistrzostwa Mysłowic w szachach
17 października 2017
Szachy

W dniu 17.10.2017r. w naszej szkole zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Mysłowic w szachach. Drużyny rywalizowały w składzie 4 - osobowym na dystansie 6 rund systemem kołowym (każdy z każdym). Nasi reprezentanci zwyciężyli we wszystkich rozgrywkach zdobywając 12 punktów drużynowych! W klasyfikacji indywidualnej Dorota Mrzygłód, Kacper Drączkowski, Daria Kałużny zostali zwycięzcami na pierwszej, trzeciej oraz czwartej szachownicy zdobywając po 6 punktów z sześciu możliwych do zdobycia (!). Gracjan Tomera na drugiej szachownicy zajął miejsce drugie zdobywając 4 punkty. Wyniki końcowe w klasyfikacji drużynowej:
  • Szkoła Podstawowa Sportowa - 12 pkt.
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących - 8 pkt.
  • Szkoła Podstawowa nr. 15 - 8 pkt.
  • Szkoła Podstawowa nr. 13 - 6 pkt.
  • Szkoła Podstawowa nr. 4 - 4 pkt.
  • Szkoła Podstawowa nr. 7 - 3 pkt.
  • Szkoła Podstawowa nr 14 - 1 pkt.
  • Gratulujemy dzielnej postawy naszym reprezentantom ! Życzymy jak najlepszej gry w rozgrywkach rejonowych z mistrzem Katowic!

Sędzia turnieju: N. Osipow