Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

Informacje z tenisa stołowego
16-18 lutego 2018
Tenis stołowy
16-18.02.2018r. w Bialymstoku rozegrany został III Grand Prix Polski młodzików i młodziczek. Znakomicie zaprezentowały się na tych zawodach uczennice naszej szkoły Faustyna Cieślik i Weronika Gasz.

Faustyna zdobyła 5 miejsce, przegrywając tylko jeden mecz Welgos 1:3 w 1/8 finału z późniejszą tryumfatorką zawodów Zuzanną.
Weronika zdobyła miejsce 21-24. Wynik Weroniki na pewno mógł być lepszy ale w drodze do najlepszej 16 w Polsce Wera musiała stoczyć „bratobójczy” pojedynek z Faustyną . Po zaciętym, pełnym dramaturgii meczu 3:2 w setach i 11:9 w decydującym secie lepsza była zawodniczka KS Mysław Faustyna Cieślik.

Po trzech turniejach rangi krajowej obie uczennicy naszej szkoły zdobyły awans do Mistrzostw Polski bez konieczności udziału w turniejach eliminacyjnych.