Mistrzostwa Śląska
Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym

Chybie
18 marzec 2006
      Dzień 18 marca na długo pozostanie w pamięci naszych młodych tenisistów, którzy wystartowali w Mistrzostwach Śląska Skrzatów i Żaków. Dla jednych łzy po niespełnionych oczekiwaniach, dla innych radość z odniesionego sukcesu.
      Swój pierwszy medal na Mistrzostwach Śląska wywalczyła Martyna Zygadło (z klasy IIa) zajmując II miejsce w kategorii skrzatek, natomiast Jan Urbańczyk (z klasy IIb) powtórzył swój wynik z ubiegłego sezonu zdobywając ponownie brązowy medal w skrzatach.
      Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych zdobyli jeszcze dwa medale:
      Agnieszka Jasik (kl. IVa) srebrny i Aleksandra Wojciechowska (kl. IIIa) brązowy w grze podwójnej żaczek.
      Patrycja Wiechuła w parze z Martą Cieślik oraz Michał Słupski z zawodnikiem z Ligoty wywalczyli miejsca 5-6. Pozostali nasi tenisiści w grach deblowych w kategorii żaków zostali sklasyfikowani poza ósemką.
      W kategoriach skrzatów i żaków w grach pojedynczych Aleksandra Wojciechowska i Rafał Baran zajęli 6 miejsce, Dominika Pająk i Patrycja Majek zajęły 7-8 miejsce, Mateusz Cupiał oraz Agnieszka Jasik zdobyli 7-8 lokatę, Patrycja Wiechuła i Michał Słupski znaleźli się w przedziale miejsc 9-12, Grzegorz Wojciechowski i Sebastian Baran zajęli 13-16 pozycję, natomiast Marta Cieślik i Łukasz Juszczak nie awansowali do 16-tki.