</frame> 19822013

Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski młodziczek w tenisie stołowym
14 - 18 maja 2014

W dniach 14-18 maja 2014 w Radomiu rozegrane zostały Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski młodziczek w tenisie stołowym. KTS MOSiR Mysłowice reprezentowały aż dwie drużyny, co było ewenementem wśród zespołów młodziczek, gdyż żaden klub w Polsce nie zdołał awansować dwoma składami do turnieju najwyższej rangi w kraju. Podopieczne Beaty Nowak reprezentujące KTS I MOSiR Mysłowice: Zuzanna Grzesińska i Julia Tomecka zagrały rewelacyjnie, zdobywając brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski młodziczek. W półfinale uległy zdecydowanym faworytkom turnieju - Ani i Kasi Węgrzyn, z UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie(Mistrzynie Polski młodziczek w drużynie, deblu i singlu: złoto i srebro). Zarówno wynik w postaci brązowego medalu, jak i sama gra Zuzi i Julii zasługują na ogromne brawa. W grze podwójnej zawodniczki KTS-u ponownie spotkały na swej drodze najlepsze młodziczki w Polsce – siostry Węgrzyn, które pokonały mysłowiczanki w walce o medal. Tym samym nasze tenisistki zajęły 5 miejsce. W singlu najlepiej z ekipy KTS-u zagrała Zuzia Grzesińska, zajmując miejsce 17-24. W walce o 16-tkę Zuzia uległa brązowej medalistce Mistrzostw Polski. Drugi zespół KTS II MOSiR Mysłowice: Wiktoria Urbaniak i Klaudia Franaszczuk w turnieju drużynowym uległ drużynie MRKS Gdańsk (przed turniejem rozstawione z nr 2) w fazie grupowej.
Gratulujemy brązu najlepszej drużynie ze Śląska! (Brawo Zuza i Julia)