</frame> 19822017

Tenis stołowy
Mysłowice
      19 kwietnia 2006
Po raz pierwszy rozegrany został turniej drużynowy o Mistrzostwo Śląska szkół podstawowych. Glówny sponsor, firma "Polsport" z Bielska - Białej ufundowała dła najlepszej drużyny chłopców i najlepszej drużyny dziewczyn wspaniałe nagrody.
Nagrodą główną był stół do tenisa stołowego o wartości 1000 zł.
W eliminacjach wystartowało ponad 60 szkół z całego Śląska. Do finałów mogło zakwalifikować się tylko po 4 drużyny (chłopcy i dziewczęta).
Jedyną szkołą, która miała dwie drużyny w finałowych rozgrywkach był Zespół Szkół Sportowych z Mysłowic.
W turnieju finałowym, który rozegrano w Bielsku - Białej, dziewczynki zajęły pierwsze miejsce, za co otrzymały główną nagrodę - stół do tenisa stołowego, a chłopcy wywalczyli medal srebrny.
      20 kwietnia 2006
Finaly wojewódzkie szkół gimnazjalnych to kolejny wspaniały wynik sportowy tenisistów stołowych z Mysłowic.
Dziewczyny (występujące w tym samym składzie, jak i w zeszłym roku) powtórzyły sukces z 2005 roku - zdobyły pierwsze miejsce i puchar. Chłopcy (w składzie P. Wołowik, J. Gorczowski oraz D. Strzałkowski) zajęli wysokie 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji.