Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

Mistrzostwa Śląska młodzików i młodziczek w tenisie stołowym
19 maja 2019
Tenis stołowy

19 maja bieżącego roku w Bytomiu rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska młodzików i młodziczek, kategoria wiekowa do lat 13. Trzech tenisistów stołowych z naszej szkoły zakwalifikowało się do tych zawodów: Anastazja Malinowska - lat 9, Oliwia Gola - lat 9 i Wiktor Ptak - lat 10. Bardzo dobrze zagrali wszyscy nasi zawodnicy. Wiktor Ptak zdobył medal brązowy w grze deblowej.

Chciałbym zaznaczyć bardzo dobre występy Wiktora i Anastazji. Wiktor w turnieju indywidualnym przegrał tylko z K. Rusinem z Gliwic, późniejszym finalistom zawodów i zdobył miejsce najwyższe z możliwych po jednej porażce czyli 5-6 a Anastazja pokonała dwie przeciwniczki, które były wyżej notowane od niej przed turniejem i zajęła miejsce 13-16 na Śląsku w kat. do lat 13 mając 9 lat!
Te zwycięstwa rokują nadzieję na dalsze sukcesy młodych tenisistów stołowych naszej szkoły.