Logo
Finały Miejskie Szkól Podstawowych w tenisie stołowym
19 grudnia 2011

W finałach miejskich szkół podstawowych w tenisie stołowym, które odbyły się 15 oraz 19 grudnia podobnie, jak w ostatnich latach wygrywali reprezentanci Zespołu Szkół Sportowych.
Naszą szkołę reprezentowali:
- dziewczeta: J. Braś, J. Gąsior, J. Tomecka
- chłopcy: P. Krzemień, J. Zandecki, S. Kochel
Finał dziewczyn wygrała Julia Braś, uczennica klasy Va wśród chłopców najlepszy był Patryk Krzemień, uczeń klasy VIb.

W dniach 16 oraz 18 grudnia w Radzyniu Podlaskim rozegrany został II Ogółnopolski Turniej kwalifikacyny. Wśród 40 najlepszych kadetów/ek w Polsce wystąpił jedyny przedstawiciel Mysłowic, Sebastian Baran. Nasz zawodnik był rozstawiony z Nr. 13. W ostatecznej klasyfikacji turnieju zajął miejsce 23, co należy uznać za wynik daleki od oczekiwań i jego możliwości.