</frame>
Szkoła Podstawowa Sportowa  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

JudoŚwiąteczny Turniej w tenisie stołowym
W niedzielę 20.12.2020r. rozegrany został Świąteczny Turniej w tenisie stołowym. Oprócz naszej szkoły współorganizatorami turnieju był Klub Sortowy Mysław oraz Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczpospolitej Polski w Warszawie. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Mysłowic Pan Dariusz Wójtowicz.

W zawodach wzięło udział 81 zawodników i zawodniczek województwa Śląskiego. Dwunastu uczniów i uczennic naszej szkoły dzielnie walczyło w tym turnieju. Najlepsze wyniki osiągnęli Lena Tomecka kl. 3a, która wygrała swoją kategorię wiekową, Andrzej Ratka też kl. 3a, który w swojej kategorii wywalczył miejsce drugie, Witold Pisarzowski kl. 4a zdobył miejsce 3. Bardzo dobrze zagrał Konrad Pisarzowski kl.6c (starszy brat Witka), który zdobył miejsce 3 w kat. do lat 18. Blisko podium, bo na miejscu 4 uplasowała się A. Malinowska kl. 6c.

Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze, duża ilość rodziców, opiekunów wzięła udział w turnieju otwartym zorganizowanym dla wszystkich chętnych. Każdy uczestnik dostał upominki ufundowane przez Prezydenta Miasta Mysłowice. Wszyscy chętni mogli skorzystać z darmowego poczęstunku, soków naturalnych robionych na miejscu ze świeżych owoców, a najlepsi zawodnicy otrzymali piękne puchary oraz dyplomy, które zostały wręczone przez Prezydenta Mysłowic Pana Dariusza Wójtowicza oraz Dyrektor Szkoły Sportowej Panią Justynę Wojak.
Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczniów naszej szkoły.