</frame> 19822013

Zawody w judo "JUDO BRNO CUP OPEN"
21-22 września 2013

W weekend 21-22 września odbyły się zawody w JUDO "JUDO BRNO CUP OPEN" w którym wystartowali nie tylko zawodnicy z Polski ale i Czech, Słowacji, Niemiec, Włoch, Rosji, Słowenii, Węgier, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Austrii, Chorwacji i Holandii. W ekipie nie zabrakło również naszych zawodników. Wystartowało 7 zawodników w 3 kategoriach wiekowych. Dominika Nowicka w Juniorach Młodszych wywalczyła brązowy medal. W Młodzikach Mateusz Osiak przegrał finał z zawodnikiem z Moskwy przez youko i zakończył rywalizację zdobywając srebrny medal. Natalia Ginter zajęła V miejsce, Patryk Gruszka VII a Karolina Hulin IX. W kategorii Dzieci zdobyliśmy dwa medale. Złoto wywalczyła Alicja Gowarzewska a brązowy krążek Ewelina Toja. Gratulujemy Wszystkim Zawodnikom. Za tydzień Warszawa. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia ;)