</frame> 19822012

XIII edycja Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym
23 października

23.10 Na hali KWK "Mysłowice" rozegrany został pierwszy z pięciu turniejów cyklu Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym. Tym samym ruszyła już XIII edycja tego turnieju w Mysłowicach.
      W 9 kategoriach sklasyfikowano zostało 74 zawodników i zawodniczek. I chociaż niektórzy startowali w 2 kategoriach i tak frekwencja była duża. Ten turniej wyróżniło od wczeœniejszych to że wygrywali zawodnicy i zawodniczki odpowiednio swoim kategorią. W poprzednich często zdarzało się że młodsi wygrywali ze starszymi a dziewczyny z wygrywały chłopakami. Tylko w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych zwyciężył szóstoklasista Sebastian Baran. Ale akurat tego wyniku można było spodziewać się bo w poprzedniej edycji grand Prix utalentowany zawodnik MOSiRu, wtedy jeszcze 5-cio klasista zdobył w klasyfikacjii generalnej pierwsze miejsce.