Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

Zawody w piłce ręcznej chłopców szkoły podstawowe 4-6
24 listopada 2017
Piłka ręczna

W dniu 24.11.2017 odbyły się zawody w piłce ręcznej chłopców szkoły podstawowe 4-6. Nasza szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: z klas 5 Biernat Patryk, Grabolus Dawid, Skrzypczyński Artur, a z 6 klas Pustelnik Dominik, Rożek Maksymilian, Szponar Dawid, Cendal Mateusz, Gniewek Seweryn, Jamrozy Jakub, Laufer Szymon i Maciejewski Konrad. Rywalizowaliśmy o wyjście z grupy ze szkołą nr 13 i 12. Gospodarzem rozgrywek była szkoła 13 na Brzęczkowicach i pierwszy mecz wygraliśmy z nimi dość gładko 9:1 co było dobrym prognostykiem przed kolejnym. Zwycięzca mógł być tylko jeden, decydujący mecz rozegraliśmy ze szkołą nr 12, od początku spotkania gra była bardzo wyrównana i nerwowa. Prowadziliśmy 5:3 w drugiej połowie meczu i zwycięstwo było blisko, ale kilka błędów, nie wykorzystane sytuacje i rywale doprowadzili do remisu 5:5 na 2 minuty przed końcem meczu. Zabrakło trochę szczęścia i rywale strzelili nam 6 gola na 1,12 sekund do końca. Byliśmy o krok do doprowadzenia remisu, ale bramkarz drużyny przeciwnej popisał się kapitalną obroną i przegraliśmy 6:5. Do finału awansowała drużyna ze szkoły nr 12.
Gratuluje dobrej postawy zawodników i czekam na dalsze sukcesy naszych podopiecznych.