</frame> 19822013

Finały wojewódzkie szkół podstawowych w tenisie stołowym
25 marca 2013

W Chybiu rozegrane zostały finały wojewódzkie szkół podstawowych w tenisie stołowym. Udział w zawodach drużyn chłopców i dziewcząt Zespołu Szkół Sportowych był zapewniony po wygraniu eliminacji miejskich oraz rejonowych w których młodzi tenisiści z Mysłowic byli bezkonkurencyjni. Drużyna dziewczyn w składzie: Julia Braś, Sonia Kulasińska, Zuzanna Grzesińska wygrała całe zawody. Wśród pierwszych sześciu zawodniczek turnieju trzy to uczennice naszej szkoły: 1 m. - S. Kulasińska, 2 m. - J. Braś, 5 m. - Z. Grzesińska.
Drużyna chłopców w składzie Jan Zandecki, Dawid Urbańczyk, Łukasz Jureczko zajęła 3 miejsce.
Indywidualnymi mistrzami szkół podstawowych województwa śląskiego zostali Jan Zandecki i Sonia Kulasińska.
Drużyny gimnazjalne i chłopców i dziewczyn mają zapewniony udział w finałach wojewódzkich szkół gimnazjalnych. Tym samym jako jedyna szkoła mamy w czterech finałach wojewódzkich cztery drużyny.

27.03.2013r. drużyna Klubu Olimpijczyka MOSiR Mysłowice występująca w IV lidze męskiej i aktualnie zajmująca czwarte miejsce w tabeli zremisowała 5:5 na własnej hali z drugą drużyną rozgrywek UKS "Dąbrowiak" Dąbrowa Górnicza. Dwa mecze zostały rozstrzygnięte w decydującym piątym secie na korzyść gości. W pierwszym Jan Zandecki po pięknej walce przegrał z wynikiem 11:13 w ostatnim secie, a w drugim Patryk Krzemień przegrał 9:11 też w decydującym secie. Punkty dla naszej drużyny zdobywali: S. Baran - 2, J. Czkon - 2, J. Zandecki - 1.