</frame> 19822017

Informacje z tenisa stołowego
25/26 marzec 2017

25.03.2017r. w Łaziskach Górnych rozegrany został III wojewódzki turniej klasyfikacyjny skrzatów i żaków. Nie musiał startować w tych zawodach Adrian Bogacz Nr 7 oraz M. Gwizdon Nr 14 w Polsce bo dzięki rankingowi biorą udział w turnieju głównym Grand Prix Polski. Pozostali reprezentanci naszego klubu wałczyli o jak najlepszy wynik. Grający z zawodnikami o dwa lata starszymi w kat. żacy, Wiktor Ptak zdobył 7 miejsce. Anastazja Malinowska w kat. skrzatki zajęła także 7 miejsce. Pozostali z siedmioosobowej ekipy Klubu Olimpijczyka zdobywali miejsca porównywalne ze swoim rankingiem. Dobry występ zaliczył Konrad Pisarzowski, który w kat. żaków zdobył o 4 pozycje lepsze miejsce niż w poprzednim turnieju.

26.03.2017r. znakomicie zagrała w eliminacjach do Mistrzostw Polski młodziczek Weronika Gasz. Uczennica Szkoły Sportowej z Mysłowic pewnie pokonywała swoje rywalki, między innymi koleżankę ze szkoły Faustynę Cieślik i zdobyła pierwsze miejsce oraz awans na Mistrzostwa Polski młodziczek. Faustyna na tym turnieju zajęła 4 miejsce i nie dostała się na Mistrzostwa.