</frame> 19822013

Finały Wojewódzkie Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym

26 kwietnia w Sosnowcu rozegrano finały wojewódzkie szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym. W zawodach brało udział po 16 najlepszych szkół w województwie wyłonionych z eliminacji rejonowych.
Rejon Katowicki reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Sportowych z Mysłowic (kat. dziewcząt i kat. chłopców).
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły byli najlepsi, zdobyli 62 na 64 z możliwych punktów w klasyfikacji drużynowej (32 pkt. dziewczęta za 1 m., 30 pkt. chłopcy za 2 m.) Ten wynik jest powtórzeniem wyniku z finałów wojewódzkich szkół podstawowych, gdzie dziewczęta były również na 1 miejscu, wielkie brawa dla Beaty Nowak, trenerki dziewcząt, chłopcy ukończyli zawody na 3 miejscu.

W niedzielę 28 kwietnia W Mysłowicach został rozegrany kolejny turniej cyklu Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym.
W 6 kategoriach na starcie turnieju zameldowało się 40 zawodników i zawodniczek w wieku od kl. 1 szkoły podstawowej do kl. 3 gimnazjum. W najmłodszych kategoriach wygrywali zawodnicy z innych miast. W pozostałych kategoriach wygrywali tylko mysłowiczanie.

Przed ostatnim decydującym turniejem generalna klasyfikacja wygląda następująco:
    Dziewczyny, klasy 1 - 3