</frame> 19822013
Zespół Szkół Sportowych  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
            ODŚWIEŻ STRONĘ

Informacje z tenisa stołowego

26 kwietnia w Łaziskach Górnych rozegrany został III WTK juniorów/ek. Klub Olimpijczyka MOSiR Mysłowice reprezentowało 9 zawodników i zawodniczek. Była to jedna z najliczniejszych ekip klubowych na Śląsku. Liderem naszej ekipy był S. Baran, który miał za zadanie zdobyć kwalifikację do turnieju Grand Prix Polski. Niestety tym razem Sebastian zajął piąte miejsce i będzie musiał walczyć w eliminacjach bezpośrednio przed zawodami, które odbędą się w Dżonkowie w dniach 9-11.05 2014r.
Na tych zawodach dobrze zagrał młodzik Jan Zandecki, który zdobył 6 miejsce przegrywając tylko ze swoim klubowym kolegą S. Baranem i M. Siwcem z Żywca. Żadnemu zawodnikowi w jego wieku nie udało się wywalczyć miejsca w czołowej 10.

27 kwietnia w Chybiu rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska żaków. Bardzo dobry występ zanotował Oliwer Gwizdon, który startując w dwóch kategoriach zdobył dwa medale. Srebrny w grze pojedyńczej i złoty w grze podwójnej. Dobrze zagrali pozostali zawodnicy K.O. Mysłowice, ale na szczególną uwagę zasługuje występ młodszego brata Oliwera 6-letniego Maksymiliana, który na 52 startujących zawodników w wieku do lat 10 zdobył miejsce w przedziale 17-24.