Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

Mistrzostwa Polski szkół podstawowych w tenisie stołowym
26 maja 2018
Tenis stołowy
W dniach 25-26 maja 2018 roku w Rawie Mazowieckiej rozegrane zostały Mistrzostwa Polski szkół podstawowych, gdzie uczennice Szkoły Sportowej godnie reprezentowały swoją szkołę i miasto.

Faustyna Cieślik i Weronika Gasz wywalczyły Wicemistrzostwo Polski.
Nasze dziewczyny, nr 2 zawodów, do finału awansowały bez większych problemów, wygrywając z uczennicami innych szkól z całej Polski po 3:0 i 3:1 w poszczególnych meczach. W finale przeciwniczkami były uczennice szkoły sportowej ze Stronia Śląskiego nr 1 zawodów. Po zaciętych wyrównanych meczach, to nasze rywalki cieszyły się ze zwycięstwa. Ale było blisko, bo przy stanie 1:1 w meczu Faustyna i Weronika prowadziły w grze podwójnej 2:1 w setach oraz 9:6, 11:10 w punktach i mogły wyjść na prowadzenie w całym meczu. Ale przegrały 2:3 w setach i cały mecz 1:3.

Poziom sportowy na mistrzostwach był bardzo wysoki i zdobycie drugiego miejsca jest znakomitym wynikiem.
Wielkie brawa i Gratulacje dla dziewczyn.