Zespół Szkół Sportowych  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
            ODŚWIEŻ STRONĘ

I Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym
27 września 2013

W dniach 27-29 września 2013 r. w miejscowości Bilcza, woj. Świętokrzyskie, rozegrany został I Grand Prix Polski w kat. młodzików. W turnieju grupowym 64 najlepszych młodych tenisistów stołowych, podzielonych na 16 grup po 4 zawodników rywalizowało o awans do grupy 32 najlepszych tenistów w kraju.
Znakomicie zaprezentował się na tych zawodach młody tenisista stołowy Klubu Olimpijczyka MOSiR-u Mysłowice Jan Zandecki. Jaś jak burza przeszedł turniej grupowy nie tracąc żadnego seta w 3 meczach. W kolejnych 4 meczach też żadnemu z przeciwników nie udało się zdobyć nawet seta w konfrontacji z młodym mysłowiczaninem (1/16 J. Suchoń - Laziska Górne, w 1/8 P. Pyśk – Luboń, 1/4 K. Angryś – Rzeszów, wszyscy przegrali z Jasiem po 0:3 w setach). W 1/2 zawodów mimo prowadzenia 2:1 w setach i 10:9 była to piłka meczowa, w czwartym Jaś przegrał ostatecznie 2:3 z Nr. 2 w Polsce J. Miszkurką z Warszawy.