</frame> 19822012

II Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym
27 listopada 2010

27.11.2010r. został rozegrany drugi turniej cyklu Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym. W zawodach sklasyfikowanych zostało 71 zawodników i zawodniczek, uczniów mysłowickich szkół. Tenisiści rywalizowali w 9 kategoriach i aż w 8 triumfowali zwycięzcy w poszczególnych kategoriach z pierwszego turnieju. Tylko Magdalena Sala w kat. dziewczynek klas 4-6 szkół podstawowych nie obroniła pierwszego miejsca, przegrywając w finale z Klaudia Brudniok. Jest to kolejny dobry wynik K. Brudniok, bo tydzień wcześniej zawodniczka KTSu zdobyła 3 miejsce na turnieju wojewódzkim. Przegrała wtedy tylko jedną grę w 1/2 finału z M. Salą. Bardzo dobrze zagrał uczeń klasy 3 Jan Zandecki. Pewnie, bez straty seta wygrał swoją kategorię wiekową i zajął 2 m-ce w rozgrywkach uczniów klas 4-6 ulegając w finale S. Baranowi, który jest o 3 lata starszy i najwyżej sklasyfikowanym w ogólnopolskim rankingu ze wszystkich zawodników i zawodniczek Mysłowic. Sebastian Baran (numer 5) potwierdził swoją klasę wygrywając także kategorię uczniów Szkół Gimnazjalnych.