Ciąg dalszy sukcesów tenisistów stołowych z Mysłowic
27-28 marca 2019
Tenis stołowy

Uczniowie Szkoły Sportowej tym razem dominowali w rozgrywkach szkolnych.

27.03.2019r. w Chybiu rozegrane zostały półfinały wojewódzkie klas gimnazjalnych i klas 7 szkół podstawowych. Mysłowice reprezentowała drużyna dziewczyn ze Szkoły Sportowej. Faustyna Cieślik i Weronika Gasz, uczennice klasy 7 nie dał szans swoim przeciwniczkom zdobywając 1 miejsce i awans do finałów wojewódzkich.

28.03.2019r. w Łaziskach Górnych rozegrany został turniej ½ finałów wojewódzkich, tym razem w kategorii młodszej bo dla klas 6 szkół podstawowych. Nasze miasto reprezentowali uczniowie Szkoły Sportowej zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Obie drużyny ukończyły zawody pomyślnie i wywalczyły awans do finałów wojewódzkich .
Chłopcy zdobyli pierwsze miejsce w sposób zdecydowany. Wszystkie mecze wygrywali po 3:0 lub 3:1. Natomiast dziewczynki wywalczyły awans w ostatnim decydującym meczu pokonując koleżanki z Cieszyna 3:2.

Na wielkie brawa i gratulacje zasługują wszyscy zawodnicy. W szczególności z grupy młodszej bo wszyscy to rocznikowo o dwa lata młodsi od rywali a Anastazja i Tobiasz Malinowscy młodsi o trzy lata.