</frame> 19822012

Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym
28 maja 2011

28 maja został rozegrany ostatni 6-ty turniej cyklu Grand Prix Mysłowic w tenisie stołowym. Do punktacji generalnej liczyło się pięć najlepszych wyników uzyskanych w poszczególnych turniejach. W ostatnim turnieju zostało sklasyfikowanych 55 zawodników i zawodniczek. Ogólnie w cyklu sklasyfikowanych jest 107 zawodników i zawodniczek w 9 kategoriach wiekowych. W zawodach mogli brać udział tylko mieszkańcy Mysłowic lub uczniowie szkół mysłowickich w wieku od 1 kl. szkoły podstawowej do 3 kl. gimnazjum. Ilość dzieci świadczy o popularności tenisa stołowego w naszym mieście wśród młodzieży. Regulamin pozwala na udział dziewcząt w turnieju chłopców oraz zawodnikom młodszym w zawodach ze starszymi.

3. Paulina Krawczyk

Klasę pokazał Sebastian Baran uczeń klasy 6 Szkoły Podstawowej Sportowej który wygrał wszystkie turnieje w swojej kategorii oraz w kategorii szkół gimnazjalnych! Julia Tomecka o mały włos nie powtórzyła wyniku Sebastiana. Uczennica klasy 2 tej samej szkoły pewnie wygrała swoją kategorię oraz dołożyła drugie miejsce w kategorii chłopców. W ostatnim turnieju pokonała swojego najgrożniejszego rywala Mateusza Demitraszka w bezposrednim meczu w walce o drugie miejsce w punktacji końcowej.
      Serdeczne podziękowania dla Piekarni PHU "Mateusz", właścicielowi Pabu "Braks" Maciejowi Sikorze, Prezes Klubu Olimpijczyka Pani Alicji Langer, Dyrekcji MOSiRu Mysłowice Pani E.Zając za pomoc w organizacji oraz wsparcie finansowe w zakupie nagród i pucharów dla najlepszych zawodników i zawodniczek turnieju, Wiesławowi Ziarko za przygotowanie dyplomów oraz plakatów na wszystkie turnieje.