</frame> 19822012

Wojewódzki Bieg na Orientację

Jastrzębie Zdrój
28 maja 2009
      Dnia 28.05.2009 odbył się Wojewódzki Bieg na Orientację w Jastrzębiu Zdroju. Z naszej szkoły startowały 24 osoby z podstawówki i gimnazjum. W łącznej klasyfikacji zajęliśmy najlepsze miejsca w historii startu w tej dyscyplinie w województwie śląskim.
      W kategorii dziewcząt zajęliśmy 3 miejsce w podstawówce a 2 miejsce w gimnazjum. W kategorii chłopców zajęliśmy 8 miejsce w podstawówce i 7 miejsce w gimnazjum.
      Ale największą niespodziankę zafundowała nam ANGELIKA JANIK. W swojej kategorii wiekowej zajęła I miejsce w województwie śląskim.
      Muszę przyznać, że my jako nauczyciele WF nie spodziewaliśmy się takiego sukcesu ANGELIKI i wszystkich osób startujących w tym biegu tym bardziej, że trasa była bardzo trudna i niektóre osoby były pierwszy raz na takich zawodach i takiej rangi.
      Gratulujemy wszystkim uczestnikom tych zawodów tak wspaniałych rezultatów a nauczycielom WF tak wspaniałych zawodników.